(3 ocjena, prosjek: 3.67 od 5)
Dančarske igre
Autor Mark
Četvrtak, 01 Kolovoza 2013 15:01

Ako kojim slučajem i uputiš loptu u smjeru gola, i ista mimoiđe sve noge tvojih suigrača i protivnika, onda je vjetar izgura. Jasno protivnikove lopte ugura u tvoju mrežu... Ali krenimo redom: Družina od vješala u punom sastavu od 6 igrača je dočekala Ujedinjene oko teće, potencijal Danača, sve mlade zvjezde u jednoj balici. Družina s(p)retno otvara: Patik i Mark i nakon dvije minute vodi 2:0. Josip smanjiva ali nakon tri gole Družine u narednih 10 minuta utakmica je rješena s 5:3. Festanjuli su dočekali Milfere, ili obrnuto ali do pola utakmice je još i bilo izjednačeno (2:2) a nakon što je Capor namjestio nogu te mu dali noge Joško i Pena, utakmica je miroljubivo rješena s 6:2 za Milfere. Festanjuli će se probati profestižat kroz lijevu stranu kostura. Treća utakmica je bila sraz prvaka i susjedne Kolorine. GCW nakon 3 minute vodi 2:0 ali Peši im neda da se opuste i smanjiva (nakraju će se pokazati da je to bilo to od Kolorine). Tad na scenu stupa Hrca i sa tri gola najavljuje preuzimanje titule strijelca od Ride, a utakmica nakon 20 minuta završava s 6:1 za prvake. Svi ližu rane, poplati se odljepljuju, flasteri zaljepljuju a kopita prvaka koda su se tek zagrijala, bez ironije traže da i sutra igraju! Sutra kreće popravni s dvije utakmice i jedna utakmica neporaženih Linđovaca i Zone.