(1 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Dan?arske igre
Autor Mark
Utorak, 11 Kolovoza 2009 23:25
    U 6 ipo su se ogledali Differdan?e i Drinjaninovi dje?aci. Kako je nogomet, pa i ovaj 3 na 3, mom?adski sport, najbolje su pokazali Špiljari, lome?i iz minute u minutu Drinjaninove. Baš kad sam mislio da je sve gotovo - preokret. U 3 minute od sigurne pobjede i vodstva 3:1, do kona?nog poraza od 5:3, a dogodio se - Oskar. Nije ga bilo cijelu utakmicu, odnosno bio je dobro ?uvan i mali pad koncentracije Špilje - adio, ni samima im još nije jasno što se dogodilo ali vi?en je definitivno dosad najve?i obrat.
    U 7 sati Puti? je održao lekciju Glavici, završilo je 3:0 a izgledalo je da Glavica nebi dala gol bar još uru robe (šutevi sterilni, iz kosa, bezopasni, a Ruso presiguran). Samo je požrtovnost (bar 3 lopte su izbijali s crte  Glavicu spasila ve?eg poraza. Unato? brojnim preporukama publike, strateg Glavice je ostao dosljedan svojoj viziji igre i izložio mom?ad poigravanju protivnika. Najizvjesnija utakmica vi?ena na ovom turniru, užas i po igra?e i gledateljstvo.
    Sutra je na rasporedu samo jedna utakmica, u 1830, poslastica: Betula vs Puti? (koliko su umorni pokazat ?e sutra), a u ?etvrtak: Barutana vs Drinjaninovi dje?aci (ve? smo to gledali, a ho?e li biti osveta ili potvrda...)