Početna Dančarske igre N-ti dan nogometa na Dančama - poznata još dva četvrtfinalista
(1 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Dančarske igre
Autor Mark
Utorak, 11 Kolovoza 2009 23:25
    U 6 ipo su se ogledali Differdanče i Drinjaninovi dječaci. Kako je nogomet, pa i ovaj 3 na 3, momčadski sport, najbolje su pokazali Špiljari, lomeći iz minute u minutu Drinjaninove. Baš kad sam mislio da je sve gotovo - preokret. U 3 minute od sigurne pobjede i vodstva 3:1, do konačnog poraza od 5:3, a dogodio se - Oskar. Nije ga bilo cijelu utakmicu, odnosno bio je dobro čuvan i mali pad koncentracije Špilje - adio, ni samima im još nije jasno što se dogodilo ali viđen je definitivno dosad najveći obrat.
    U 7 sati Putić je održao lekciju Glavici, završilo je 3:0 a izgledalo je da Glavica nebi dala gol bar još uru robe (šutevi sterilni, iz kosa, bezopasni, a Ruso presiguran). Samo je požrtovnost (bar 3 lopte su izbijali s crte  Glavicu spasila većeg poraza. Unatoč brojnim preporukama publike, strateg Glavice je ostao dosljedan svojoj viziji igre i izložio momčad poigravanju protivnika. Najizvjesnija utakmica viđena na ovom turniru, užas i po igrače i gledateljstvo.
    Sutra je na rasporedu samo jedna utakmica, u 1830, poslastica: Betula vs Putić (koliko su umorni pokazat će sutra), a u četvrtak: Barutana vs Drinjaninovi dječaci (već smo to gledali, a hoće li biti osveta ili potvrda...)