[FANTASY] Draft Ispis
(2 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Igre i igrice
Autor Gjivo   
Nedjelja, 16 Srpnja 2017 08:33

Sinoć je odrađen draft za drugu verziju Fantasy-ja koju pokrećemo na www.dance.hr. Ovaj put je potrajalo duže od planiranog. Na osnovu toga pretpostavljamo da će ove godine biti žešća konkurencija!

Pravo da bira prvi dobio je Tomislav i za svoju ekipu Gruž Utd. je izabrao Filipa Filipovića!

 

 

To je poprilično siguran izbor, jer je Filipović često jedan od najefikasnijih igrača na ovakvim natjecanjima.

Drugi je birao Vanja i njegov draft plan za svoje Trotter Independente je da prvo bira golmana i izabrao je Bijača.

Treći je birao Roberto za ekipu Gradac i odabrao je MVP ovogodišnjeg F6 iz Budimpešte, Andriju Prlainovića.

Četvrto mjesto na draft poretku je imao Kristijan sa svojom Šraubom i izabrao je još jednog igrača desne strane reprezentacije Srbije, Dušana Mandića. U prva četiri izbora, čak tri igrača Srbije!

Peti je birao Joke i za ekipu DU SMART je izabrao Pietra Figliolija iz Italije.

Nikola za ekipu Solaris je birao šesti i izabrao je Vamosa iz Mađarske.

Jedan od najišćekivanijih trenutaka drafta je svakako bio prvi izbor Andrije za svoju Špilju '94. Uvijek je sklon riskantnim potezima pa je tako i ovaj put izabrao Španjolca Munarriza. Prošli put je izbor Pavića u prvom krugu bio veliki kiks koji se nije mogao nadoknadit!

Ekipa Pastovska koju vodi Stevan je birala osma i izabran je Manhertz iz Mađarske.

Pravo da bira deveti je imao Davy sa svojim Desperadosima i izabrao je još jednog Mađara, Norberta Hosnyanszkog.

Ivan je na desetom mjestu za svoju Komardu izabrao opet Mađara, Denesa Vargu.

Jedanaesto mjesto je imao Duje i za ekipu Naprid Bili, koja bi mogla imat najveći broj pristaša, izabrao je golmana Crne Gore, Miloša Šćepanovića.

Pobjednik prvog Fantasy-ja, Davor, birao je kao posljednji u prvom krugu. Za svoje Cirkusante, branitelje naslova, izabrao je Darka Brguljana.

Igrači koji su odabrani u idućim krugovima drafta su dati u popisu po ekipama na kraju.

 

Kad bismo posložili dvije prve postave po pozicijama dobili bi zanimljive sastave:

Prva postava po draftu

GK Bijač CRO

CB Munarriz ESP

CF Lončar CRO

LS Prlainović SRB

LS Manhertz HUN

RS Filipović SRB

RS Mandić SRB

 

Druga postava po draftu

GK Šćepanović MNE

CB Hosnyanszky HUN

CF Harai HUN

LS Varga HUN

LS Da. Brguljan MNE

RS Figlioli ITA

RS Vamos ITA

 

Što se tiče zastupljenosti reprezentacija, po dvanaest igrača je izabrano iz Italije i Srbije,

od toga čak jedanaest Talijana je u prvim postavama ekipa, a tek jedan u rezervama.

Srba ima devet u prvim postavama, a trojica su među rezervama.

Mađara, Hrvata i Crnogoraca ima po jedanaest.

Devet je Španjolaca, Grka i Australaca, osam Amerikanaca itd.

Nije izabran niti jedan igrač iz Južne Afrike, ostale ekipe imaju barem dvojicu izabranih.

 

Popis ekipa:

Gruž Utd
GK Vitaly Statsenko RUS
CB Andro Buslje CRO
CF Duško Pijetlović SRB
LS Sandro Sukno CRO
LS Cristiano Mirarchi ITA
RS Filip Filipović SRB
RS Andjelo Setka CRO
SUB Masashi Hooper USA
SUB Remi Garsau FRA
SUB James Fannon AUS
Trotter Independent
GK Marko Bijač CRO
CB Evangelos Delakas GER
CF Matteo Aicardi ITA
LS Aleksandar Radovic MNE
LS Stefan Mitrovic SRB
RS Jarod Gilchrist AUS
RS Andrew Ford AUS
SUB Nicholas Brooks AUS
SUB Uros Cuckovic MNE
SUB Alexandre Camarasa FRA
Gradac
GK Edward Slade AUS
CB Luis Ricardo Silva BRA
CF Ben Hallock USA
LS Andrija Prlainović SRB
LS Francesco di Fulvio ITA
RS Angelos Vlachopoulos GRE
RS Andrea Fondelli ITA
SUB Sasa Misic MNE
SUB Remi Saudadier FRA
SUB Ricardo Guimaraes BRA
Šrauba
GK Branislav Mitrovic SRB
CB Nicholas Presciuti ITA
CF Konstantinos Mourikis GRE
LS Milos Cuk SRB
LS Alberto Barroso ESP
RS Dušan Mandić SRB
RS Marios Kapotsis GRE
SUB Victor Gutierez ESP
SUB Dragan Draskovic MNE
SUB Lachlan Hollis AUS
DU SMART
GK Konstantinos Flegkas GRE
CB Marko Macan CRO
CF Nicolas Constantin Bicari CAN
LS Aaron Younger AUS
LS Alexandros Gounas GRE
RS Pietro Figlioli ITA
RS Francisco Fernandez ESP
SUB Marko Vavic USA
SUB Igor Kovacevic FRA
SUB Pedro Stellet BRA
Solaris
GK Daniel Lopez Pinedo ESP
CB Milan Aleksic SRB
CF Christodoulos Kolomvos GRE
LS Luca Cupido USA
LS Mehdi Marzouki FRA
RS Marton Vamos HUN
RS Mitsuaki Shiga JAP
SUB Katsuyuki Tanamura JAP
SUB Viktor Rasovic SRB
SUB Bernardo Rocha BRA
Špilja '94
GK McQuinn Baron USA
CB Alberto Munarriz ESP
CF Joe Kayes AUS
LS Atsushi Arai JAP
LS Murat Shakenov KAZ
RS Alex Bowen USA
RS Javier Garcia Gadea CRO
SUB Artem Ashaev RUS
SUB Yevgeniy Medvedev KAZ
SUB Goran Volarevic ITA
Pastovska
GK Victor Ivanov RUS
CB Danii Merkulov RUS
CF Balasz Harai HUN
LS Krisztian Manhertz HUN
LS Ante Vukicevic CRO
RS Drasko Brguljan MNE
RS Blai Malarach ESP
SUB Nikola Jaksic SRB
SUB Ivan Krapic CRO
SUB Thomas Dunstan USA
Desperados
GK Stefano Tempesti ITA
CB Norbert Hosnyansky HUN
CF Nemanja Ubovic SRB
LS Balasz Erdelyi HUN
LS Vinzenzo Iodice ITA
RS Maro Jokovic CRO
RS Djuro Radovic MNE
SUB Tamas Mezei HUN
SUB Ivan Nagaev RUS
SUB Milan Radjenovic CAN
Komarda
GK Slobodan Soro BRA
CB Nicolo Gitto ITA
CF Michael Alexandre Bodegas ITA
LS Denes Varga HUN
LS Ioannis Fountoulis GRE
RS Ugo Crousillat FRA
RS Bela Torok HUN
SUB Adam Decker HUN
SUB Alvaro Ortega ESP
SUB Gojko Pijetlovic SRB
Naprid Bili
GK Miloš Šćepanović MNE
CB Marc Minguell ESP
CF Luka Lončar CRO
LS Loren Fatovic CRO
LS Marko Petkovic MNE
RS Aleksa Ukropina MNE
RS Gergo Zalanki HUN
SUB Nikola Murisic MNE
SUB Nathan Power AUS
SUB Anderson Cruz BRA
Cirkusanti
GK Victor Nagy HUN
CB Keigo Okawa JAP
CF Sergei Lisunov RUS
LS Darko Brguljan MNE
LS Albert Espanol ESP
RS Alessandro Nora ITA
RS Rustam Ukumanov KAZ
SUB Konstantinos Gennidounias GRE
SUB Gustavo Guimaraes BRA
SUB Alex Roelse USA
Posljednja izmjena Četvrtak, 20 Srpnja 2017 06:31
 

Komentari

Morate biti prijavljeni za slanje komentara i odgovora.
Radim....
Poslano
Nije uspjelo