[FANTASY] Popis igrača Ispis

Popis svih igrača na EP-u poredanih po pozicijama.

 

 

GK:

Marko Bijač (CRO), Ivan Marcelić (CRO)

Daniel Lopez Pinedo (ESP), Eduardo Lorrio (ESP)

FONTANI Hugo (FRA), GARSAU Remy (FRA)

SCHENKEL Moritz (GER), GOTZ Kevin (GER)

SHUBLADZE Nikolo (GEO) RAZMADZE Irakli (GEO)

Kostas Flegkas (GRE), Manos Zerdevas (GRE)

Viktor Nagy (HUN), Soma Vogel (HUN);

Marco Del Lungo (ITA), Gianmarco Nicosia (ITA)

GRIXTI Nicholas (MAL), Jake Tanti (MAL);

Dejan Lazović (MNE), Miloš Šćepanović (MNE);

Eelco Wagenaar (NED), Milan de Koff (NED);

TIC Marius (ROM), ABRUDAN Serban (ROM);

FEDOROV Petr (RUS), STATSENKO Vitaly (RUS);

Gojko Pijetlović (SER), Branislav Mitrović (SER)

HOFERICA Tomas (SVK), LACIAK MArtin (SVK)

KIL Huseyin Kagan (TUR), OZDEMIR Emirhan (TUR)

 

CB:

Andro Bušlje (CRO), Marko Macan (CRO), Ivan Buljubašić (CRO)

Marc Minguell (ESP), Alejandro Bustos (ESP), DE TORO Miguel (ESP)

KHASZ Enzo (FRA), LEPOINT Hugo (FRA), VENPEPERSTRAETE P.F. (FRA)

David Jansik (HUN), Daniel Angyal (HUN), Zoltan Pohl (HUN);

REAL Julian (GER), ZECH Reiko (GER), JUNGLING Maurice (GER);

KAVTARADZE Beka (GEO), JELACA Marko (GEO), JAKHAIA Khvicha (GEO);

SKOUMPAKIS Dimitris (GRE), ARGYROPOULOS Stylianos (GRE);

PRESCIUTTI Nicholas (ITA), BERTOLI Zeno (ITA)

CAMILLERI Jordan (MAL), COUSIN Aurelien (MAL);

IVOVIĆ Aleksandar (MNE), ČUČKOVIĆ Uroš (MNE), DRAŠKOVIĆ Dragan (MNE);

VAN DER BURGH Sam (NED), VAN YPEREN Guus (NED), VAN DER HORST Ruud (NED);

GHEORGHE Mihnea (ROM), CHIOVEANU Mihnea (ROM), OANTA Nicolae (ROM);

KOPTSEV Ivan (RUS), SUCHKOV Ivan (RUS), MERKULOV Daniil (RUS);

ALEKSIĆ Milan (SER), RANĐELOVIĆ Sava (SER), JAKŠIĆ Nikola (SER)

VIDUMANSKY Ladislav (SLO), TKAČ Marek (SLO);

ERGIN Tugay (TUR), YILMAZ Ali Can (TUR), KAHRAMAN Ege (TUR)

 

CF:

Luka Lončar (CRO), Josip Vrlić (CRO)

Roger Tahull (ESP)

SAUDADIER Remi (FRA), VERNOUX Thomas (FRA)

GEGELASHVILI Konstantine (GEO), BITADZE Andria (GEO)

EIDNER Dennis (GER), VAN DER BOSCH Timo (GER)

NIKOLAIDIS Dimitris (GRE), MOURIKIS Kostas (GRE), KOLOMVOS Christodoulos (GRE)

Tamas Mezei (HUN), Krisztian Bedo (HUN);

Michael Bodegas (ITA)

GABARETTA Jerome (MLT), Matthew Zammit (MLT), Jeremy Abela (MLT)

Saša Mišić (MNE), Vladan Spaić (MNE)

Thomas Lucas (NED),  Jorn Winkelhorst (NED)

VANCSIK Levente (RUM), RADU Cosmin (RUM)

DEREVYANKIN Nikita (RUS), LISUNOV Sergey (RUS)

Duško Pijetlović (SER), Nemanja Vico (SER)

CARAJ Matej (SVK), DURIK Lukas (SVK)

DUZENLI Yusa Han (TUR), BIYIK Berk (TUR)

 

RS:

Xavi Garcia (CRO), Maro Joković (CRO), Lovre Miloš (CRO)

Blai Mallarach (ESP), Fran Fernandez (ESP), Marc Larumbe (ESP), CABANAS Sergi (ESP)

BACHELIER Mathias (FRA), CROUSILLAT Ugo (FRA), OLIVON Mathias (FRA)

BAGHATURIA Mikheil (GEO), IMNAISHVILI Revaz (GEO), CREPULJA Damir (GEO)

SCHULTZ Hannes (GER), RESTOVIC Marin (GER), STRELEZKIJ Dennis (GER)

GENIDOUNIAS Kostas (GRE), KAPOTSIS Marios (GRE), VLACHOPOULOS Angelos (GRE)

Gergo Zalanki (HUN), Marton Vamos (HUN), Gergo Kovacs (HUN);

Gonzalo Echenigue (ITA), Valentino Gallo (ITA), Pietro Figlioli (ITA), Andrea Fondelli (ITA)

Andreas Galea (MLT),  Michael Spiteri Staines (MLT), Dino Zammit (MLT)

Draško Brguljan (MNE), Đuro Radović (MNE), Aleksandar Radović (MNE)

Lars Gottemaker (NED), Jorn Muller (NED), Milos Filipovic (NED)

PRIOTEASA Andrei (RUM), GHIBAN Alexandru (RUM), GERGELYFI Robert (RUM)

NAGAEV Ivan (RUS), KHARKOV Konstantin (RUS), SHELEPEV Roman (RUS)

Dušan Mandić (SER), Filip Filipović (SER), Viktor Rašović (SER)

URADNIK Michal (SVK), ZATOVIC Juraj (SVK), BIELIK Tomas (SVK), BALASZ Samuel (SVK)

ACAR Fatih (TUR), SENEMOGLU Oguz Berke (TUR), TURAN Eray (TUR)

 

LS:

Loren Fatović (CRO), Ante Vukičević (CRO), Anđelo Šetka (CRO)

Alvaro Granados, Felippe Perone (ESP), Alberto Munarriz (ESP)

CANONNE Charles (FRA), DINO Guillaume (FRA), MARION VERNOUX Romain (FRA)

RURUA Zurab (GEO), MAGRAKVELIDZE Giorgi (GEO), MESKHI Giorgi (GEO)

PREUSS Tobias (GER), STAMM Marko (GER), REIBEL Ben (GER)

DERVISIS Georgios (GRE), FOUNTOULIS Ioannis (GRE), GOUNAS Alexandros (GRE)

Bence Batori (HUN), Kristian Manhercz (HUN), Balazs Erdelyi (HUN);

Francesco di Fulvio (ITA), Vincenzo Renzuto (ITA), Guillermo Molina (ITA), Alenssandro Velotto (ITA)

Steven Camillieri (MAL), Ben Plumpton (MAL), Nicholas Bugelli (MAL)

Marko Petković (MNE), Mlađan Janović (MNE), Bogdan Đurđić (MNE)

Robin Lindhout (NED), Jesse Koopman (NED), Pascal Janssen (NED)

NEGREAN Tiberiu (ROM), FULEA Tudor (ROM), GEORGESCU Vlad (ROM)

ANDRYUKOV Stepan (RUS), BYCHKOV Igor (RUS), KHOLOD Dimitri (RUS)

Andrija Prlainović (SER), Miloš Ćuk (SER), Stefan Mitrović (SER)

TKAC Maros (SVK), KOLARIK Martin (SVK), TKAC Patrik (SVK)

OZBEK Nesfet Togkan (TUR), GURDENLI Emre (TUR), SONMEZ Nadir (TUR)

 

Komentari

Morate biti prijavljeni za slanje komentara i odgovora.
Radim....
Poslano
Nije uspjelo