Lagana pobjeda Juga PDF Ispis
(5 ocjena, prosjek: 4.20 od 5)
Autor Boško
Nedjelja, 06 Studenog 2016 17:39

Jug je pred jedva 150 gledatelja u laganici pobjedio Mladost sa 11-5. Pola od ukupnog broja golova postignuto je u prvoj četvrtini koju je Jug dobio sa 5-3. Dobio je i sve ostale četvrtine tako da je prednost samo rasla.

Opširnije...

Oproštaj od igračke karijere Nikole Grbića PDF Ispis
(3 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Autor Boško
Nedjelja, 23 Kolovoza 2015 23:03

Baš sam krenuo napisat za dance.hr nekoliko riječi o oproštajnoj utakmici Nikole Grbića odigranoj sinoć u Mlinima, kada sam naišao na tekst predsjednika VK Gusar Nikole Dupera.

Budući se radi o, po mojoj ocjeni jako dobrom tekstu, a posebno zbog toga što je to bila oproštajna utakmica jednog od najboljih mladića koji su nosili kapicu Gusara, želio sam da se ovaj članak objavi i na dance.hr

Posljednja izmjena Nedjelja, 23 Kolovoza 2015 23:09

Veterani u Đakovu PDF Ispis
(2 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Autor Boško
Subota, 04 Srpnja 2015 23:23

Ove sezone Dubrovački Veterani neće braniti naslov prvaka na Svjetskom Prvenstvu koje se održava u Kazanu (Rusija), prije svega zbog visokih financijskih troškova koje bi iziskivao put na to natjecanje. Kako ne bismo cijelu sezonu ostali bez nastupa, odlučili smo se za par gostovanja u bližim destinacijama. Tako smo u prosincu gostovali u Sarajevu te početkom lipnja odigrali uzvratni susret sa Sarajlijama na Bellevueu.

Posljednja izmjena Subota, 04 Srpnja 2015 23:23

Jug - Spandau 12:6 PDF Ispis
Autor Boško
Nedjelja, 03 Svibnja 2015 20:09

Pred malim brojem gledatelja Jug je lako dobio Spandau. Imao je kontrolu utakmice od početka do kraja, bez prevelike potrošnje, jedino se kod 8-6 i igrača više za Spandau pojavila mala nada za goste, koja je brzo nestala serijom Juga od 4-0.

Posljednja izmjena Nedjelja, 03 Svibnja 2015 20:16

TREBALO JE 27 GODINA PDF Ispis
(8 ocjena, prosjek: 4.50 od 5)
Autor Boško
Četvrtak, 21 Kolovoza 2014 23:15

U travnju 2009. napisao sam članak „FUN H2O – preko 20 godina“ i završio ga riječima:

Za FUN H2O igraju „neki novi klinci“, zadnjih par godina su bez velikih rezultata (doduše opet je bilo jedno četvrto mjesto), ali na to smo navikli. Kad-tad ponovit će se 1996-ta.