Bobić oživio Boškovića?! PDF Ispis
(12 ocjena, prosjek: 4.67 od 5)
Autor Zambata
Srijeda, 26 Ožujka 2014 23:34

Promjena na klupi aktualnog prvaka za sada daje rezultate, Jug je došao do prve gostujuće europske pobjede u ovoj sezoni; pobjeđen je Eger 10:8.

Posljednja izmjena Srijeda, 26 Ožujka 2014 23:42
Opširnije...

Partizan - Jug, 7-8 PDF Ispis
(12 ocjena, prosjek: 4.33 od 5)
Autor Veliki Ze
Subota, 01 Lipnja 2013 09:54

Uz dosta neuvjerljivu igru, ali i uz odličan otpor Partizana Jug ipak ulazi u finale final foura.
Utakmica počinje Janovićevim golom s igračem više. Partizan igra odličnu taktiku ulazeći sa dobudom u 2m, i brzo nakon toga imaju igrača više, ali ga ne koriste. Zatim opet ulaze sa Jokovićem u 2 m, i Mandić izjednačava odličnim šutem sa desnog vanjskog. Prva četvrtina igra se bez nekog velikog tempa, ali treba izdvojiti odličnu šaubu Dedovića, i još bolju obranu Bijača. Do kraja četvrtine još zabija Bošković odličnim šutom izvanka.

Posljednja izmjena Subota, 01 Lipnja 2013 10:11

Primorje 2 Jug 0 PDF Ispis
(15 ocjena, prosjek: 4.53 od 5)
Nedjelja, 14 Travnja 2013 22:11

Pompozne najave o osvajanju sva 4 trofeja ove godine rasplinule su se poput SDP-ovog "spasonosnog" PLAN-a 21. Iako je Jug pokazao napredak u odnosu na sve dosadašnje utakmice s Primorjem ove sezone, po prikazanoj igri teško će do ijednog trofeja s obzirom da se FF Eurolige igra u Beogradu.

Ratko, iskreno hvala na svemu, ali vrijeme je da odeš PDF Ispis
(28 ocjena, prosjek: 4.43 od 5)
Ponedjeljak, 06 Veljače 2012 21:56

Pišem ovo jer su nakon debakla hrvatskih vaterpolista na EP-u, reakcije javnosti mlake, ili bolje rečeno nikakve. Nitko ni da spomene mogućnost smjene čovjeka koji je najodgovorniji za ovaj rezultat. Fatović je prvi od hrv. klubova u jadranskoj ligi, prvi u svojoj grupi lige prvaka, ali gubi kup i dobija nogu, a Rudić ostane 9. na na EP-u i niko ništa.

Posljednja izmjena Petak, 02 Ožujka 2012 13:53

Partizan po 7. put prvak Europe PDF Ispis
(31 ocjena, prosjek: 3.84 od 5)
Nedjelja, 05 Lipnja 2011 12:50

Izvještaj bih počeo "pohvalama" na račun HRT-a jer su nam kao i uvijek omogućili da gledamo neku "bezveznu" finalnu utakmicu za prvaka Europe.

Bez obzira kako je završila utakmica, ko i malo voli sport, kao kako Rudić kaže "kategoriju koja zbližava ljude", navijao je večeras za Partizan ili, ako vam se više sviđa, protiv Pro Recca.

I ovoga puta pokazala se točnim jedna od zakonitosti sporta, a to je da rezultat donosi igra, a ne igrači. Partizan je od prve do zadnje minute kontrolirao utakmicu, te nakon završene utakmice možemo se zapitati ko je uopće bio favorit.

Posljednja izmjena Petak, 24 Lipnja 2011 18:43