Mladost treća u Europi PDF Ispis
(26 ocjena, prosjek: 1.92 od 5)
Autor Pop
Nedjelja, 05 Lipnja 2011 03:25
Utakmica između Mladosti i Budve bila je skroz tipična utakmica za treće mjesto. Prvu četvrtinu i pola druge igrao se prilično dobar vaterpolo. Prva četvrtina završila je rezultatom 2:1 za Mladost.

Prva prelomnica utakmice je trenutak kad Budva krajem druge četvrtine prelazi u vodstvo 4:3. Nakon toga trenutka Mladost je nervoznija i brzopletija momčad u bazenu. Nervoza i brzopletost igrača Mladosti posebno su izraženi u trećoj četvrtini koja je završila najvećim vodstvom Budve 7:4. U tom razdoblju igrači Mladosti rade nekoliko bespotrebnih isključenja, više kontrafaulova te se napadi uglavnom završavaju iz neizrađenih situacija. Budva koristi ponuđeno te stvara vodstvo od 3 razlike.
Posljednja izmjena Srijeda, 22 Lipnja 2011 11:18
Opširnije...

Jug startao pobjedom PDF Ispis
(38 ocjena, prosjek: 2.47 od 5)
Autor Pop
Nedjelja, 08 Svibnja 2011 22:02
    Nakon iznenađujućeg ispadanja Juga iz Europe prva utakmica finala doigravanja prvenstva između Juga i Primorja prestavljala je početak spašavanja Jugove sezone. S druge strane Primorje dolazi neopterećeno i nema što izgubiti. Prije utakmice postojao je određeni strah kako će Jugova igra izgledati nakon poraza od Partizana i Budve.
Posljednja izmjena Nedjelja, 29 Svibnja 2011 01:33

Primorje izborilo majstoricu PDF Ispis
(25 ocjena, prosjek: 1.44 od 5)
Autor Pop
Nedjelja, 17 Travnja 2011 14:23
     Primorje je uspjelo pobijediti na Savi i izboriti treću odlučujuću utakmicu polufinala prvenstva u Rijeci. Cijela utakmica bila je s jako puno tempa što je bilo presudno i za tijek i za konačni ishod utakmice. Uslijed jakog tempa kojim se igrala utakmica i očitog nedostatak kisika u određenim trenucima promašivalo se jako puno situacija za šut iz kojih bi inače bilo više golova. Sve do kraja treće četvrtine bilo je jako malo golova i jako puno plivanja tako je treća četvrtina završila rezultatom 4:3 za Primorje.
Posljednja izmjena Nedjelja, 01 Svibnja 2011 10:50

RUN LOLA RUN PDF Ispis
(28 ocjena, prosjek: 3.50 od 5)
Autor Toni Popadić bez batine
Četvrtak, 09 Prosinca 2010 17:11

Pripreme

Jednog pijanog petka u svibnju ove godine skupila se ekipa: ja, Pero, Marin, Pisa (kolega s faksa)  i štok-kola. Prebaljezgavajući razno razne teme nekako smo došli i do teme trčanja što se daljnjim razvojem dijaloga i monologa potpomognutih štok-kolom razvilo i do tema trčanja maratona i polumaratona te mog prijedloga da probamo jednom istrčat tako nešto npr. polumaraton dužine 21097.5m, dakle točno pola maratona. Osim mene i Pisa je bio za tako nešto, Pero se pravdao da on nije građen za trčanje a Marin se smijo i ne pomišljajući na tako nešto.
Posljednja izmjena Petak, 31 Prosinca 2010 15:17

Mađari nisu odigrali ko Mađari PDF Ispis
(22 ocjena, prosjek: 3.50 od 5)
Autor Pop
Četvrtak, 09 Rujna 2010 23:57

Pred početak polufinalnog susreta Italije i Mađarske mnogi su smatrali Mađare favoritima, ali favoriti su izgubili. U niti jednom trenutku utakmice Mađarska nije vodila.
Posljednja izmjena Srijeda, 06 Listopada 2010 13:28