Početna Vijesti Italija - Hrvatska 8:6 (6:1; 0:1; 2:1; 0:3)
Italija - Hrvatska 8:6 (6:1; 0:1; 2:1; 0:3) PDF Ispis
(1 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Vijesti i obavijesti
Autor mk
Četvrtak, 21 Siječnja 2016 18:46

Hrvatska bez Mara Jokovića, u borbi s Talijanima za pozicije od 5.-8. mjesta. Tijek utakmice uživo samo na dance.hr

1:O, prvi igrač više i gol za Italiju - Figlioli sa l. vanjskog (isključen Bukić)

2:0 Bodegas odlično okrenuo Šetka na 2 metra.

3:0 sa d. krila, krajem akcije sa igračem više u bliži kut zabija Gallo. Pavić je bio na lopti, no ne uspjeva obranit.

3:1 Sukno, sa igračem više, sa srednjeg vanjskog u desni kut

4:1 opet igrač više za talijane (isključen Bušlje), sa sr. vanjkog zabija Giorgetti u same l. rašlje.

5:1 Polukontra, sa desnog krila zabija Figlioli

6:1 Istekom akcije sa igračem više, sa l. krila plisku u bliži kut zabija Luongo

Kraj je prve četvrtine, imali smo igrača više 20 sekundi prije kraja i dobru akciju, ali loš šut Lončara sa 1. stative

------

2. četvrtina

6:2, Pavlović izborio peterac, Šetka zabija

Sporija igra, manje golova, po 3 obrane Pavića i Tempestija. Po jedan propušteni igrač više sa svake strane, te propuštena lijepa prilika Šetke koji je bio sam ispred Tempestija nakon dobre asistencije Sukna.

-------

3. četvrtina

6:3, Bukić zabija sa igračem više, sa lijevog krila

Imali lijepu priliku doći na -2, ali Petković nerezonski i potpuno nepotrebno početkom akcije opalio u blok

7:3 Italija ponovo zabija preko Galla. Petković u plivanju nazada nakon svojeg promašaja poteže svog igrača umjesto da pliva s njime, te zarađuje isključenje. Umjesto na -2 sada smo opet na -4.

8:3 Giorgetti zabija, s l. vanjskog pod prečku nakon 3. isključenja Bušlje (5 sekundi do kraja 3. četvrtine)

------

4. četvrtina

Kaže b/a 'Ovo je smešno'... Misli na Bukića, koji je lijepo uzeo loptu među dvojicom talijana, a onda sve upropastio katastrofalnim dodavnajem u kontru za Burića

8:4 Ipak zabijamo, akcija sa igračem više i sa d. vanjskog zabija Vukičević

8:5 Lijepi gol Sukna, sa l. vanjskog iz akcije sa igračem više u bliži kut. 4:14 do kraja, na -3 smo, možda ima još nade

8:6 Nebulozno dodavanje Petkovića upropaštava naš napad, ali ipak krademo u plivanju nazad loptu talijanima iz čega se rađa kontra za Lončara koji zabija za -2, 2:19 do kraja. Napad talijana i time-out Campagne.

Krivo dodavanje talijana, naš napad na 1:43 do kraja ali krivo dodvanja i naših (Sukno) te talijani kreću u svoj napad 1:20 do kraja

Naš napad minutu do kraja, obostrano Macan - Aicardi

Sukno zaradio dodatno isključenje, odmah opucao ali direktno u Tempestija. Napad talijana koji čuvaju vrijeme...

Ostalo nam još 14 sekunda do kraja, ništa nismo napravili i završilo je 8:6

Posljednja izmjena Četvrtak, 21 Siječnja 2016 19:57