Početna Vijesti [SP] Sastavi momčadi: Sukno ipak igra?!
[SP] Sastavi momčadi: Sukno ipak igra?! PDF Ispis
(1 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Vijesti i obavijesti
Autor Administrator   
Utorak, 11 Srpnja 2017 17:21

FINA je jutros na službenoj stranici SP-a www.fina-budapest2017.com objavila sve sudionike vaterpolskog dijela natjecanja koje započinje u ponedjeljak, 17. Srpnja u 9:30 utakmicom Brazil Kazahstan (žene kreću dan ranije u isto vrijeme). Iako u FINA-i baš ne razlikuju čak ni prva dva favorita natjecanja, Srbiju i domaćina Mađarsku kao što vidimo iz naslovne slike, prenosimo muške sastave kako slijedi po grupama:

 

 

Men's tournament:

 

Group A:

 

Brasil: 1 Slobodan Soro, 2 Anderson Cruz, 3 Roberto Freitas, 4 Guilherme Almeida, 5 Luis Ricardo Silva, 6 Pedro Stellet, 7 Ricardo Guimaraes, 8 Gustavo Coutinho, 9 Bernardo Rocha, 10 Heitor Carrulo, 11 Gustavo Guimaraes, 12 Mateus Stellet, 13 Leonardo Silva

 

Montenegro: 1 Dejan Lazovic, 2 Drasko Brguljan, 3 Bojan Banicevic, 4 Marko Petkovic, 5 Darko Brguljan, 6 Aleksandar Radovic, 7 Dragan Draskovic, 8 Aleksa Ukropina, 9 Duro Radovic, 10 Sasa Misic, 11 Uros Cuckovic, 12 Nikola Murisic, 13 Milos Scepanovic

 

Kazakhstan: 1 Madikhan Makhmetov, 2 Yevgeniy Medvedev, 3 Stanislav Shvedov, 4 Roman Pilipenko, 5 Altay Altayev, 6 Alexey Shmider, 7 Murat Shakenov, 8 Yulian Verdesh, 9 Rustam Ukumanov, 10 Mikhail Ruday, 11 Ravil Manafov, 12 Bolat Turlykhanov, 13 Valery Shlemov

 

Canada: 1 Milan Radenovic, 2 Gaelen Geddes Patterson, 3 Aria Soleimanipak, 4 Nicolas Constantin-Bicari, 5 Matt Halajian, 6 Scott Robinson, 7 Jeremie Blanchard, 8 David Lapins, 9 Dusan Radojcic, 10 Reuel Mark D'Souza, 11 George Torakis, 12 Devon Ross Thumwood, 13 Robin Randall

 

Group B:

 

France: 1 Remi Garsau, 2 Remi Saudadier, 3 Igor Kovacevic, 4 Manuel Laversanne, 5 Charles Bernard Michel Canonne, 6 Thibaut Simon, 7 Ugo Jerome Francis Marc Crousillat, 8 Michal Izdinsky, 9 Mehdi Marzouki, 10 Mathieu Rene Peisson, 11 Logan Piot, 12 Alexandre Camarasa, 13 Hugo Florian Fontani

 

Australia: 1 Edward Slade, 2 Timothy Francis Putt, 3 George Ford, 4 Joe Kayes, 5 Nathan Power, 6 Lachlan Edwards, 7 Jarrod Gilchrist, 8 Aaron Younger, 9 Andrew Ford, 10 James Fannon, 11 Lachlan Hollis, 12 Nicholas Brooks, 13 Anthony Hrysanthos

 

Italy: 1 Marco Del Lungo, 2 Francesco di Fulvio, 3 Niccolo Gitto, 4 Pietro Figlioli, 5 Nicholas Presciutti, 6 Alessandro Velotto, 7 Alessandro Nora, 8 Valentino Gallo, 9 Vincenzo Renzuto Iodice, 10 Michael Alexandre Bodegas, 11 Matteo Aicardi, 12 Zeno Bertoli, 13 Goran Volarevic

 

Hungary: 1 Viktor Nagy, 2 Béla Török, 3 Krisztián Manhercz, 4 Gergő Zalánki 5 Márton Vámos, 6 Norbert Hosnyánszky, 7 Ádám Decker, 8 Miklós Gór-Nagy, 9 Balázs Erdélyi, 10 Dénes Varga, 11 Tamás Mezei, 12 Balázs Hárai, 13 Attila Decker

 

Group C:

 

Spain: 1 Daniel Lopez Pinedo, 2 Alberto Munarriz Egana, 3 Alvaro Granados Ortega, 4 Miguel de Toro Dominguez, 5 Alejandro Bustos Sanchez, 6 Marc Minguell Alferez, 7 Alberto Barroso Macarro, 8 Albert Espanol Lifante, 9 Roger Tahull Compte, 10 Francisco Fernandez Miranda, 11 Blai Mallarach Guell, 12 Victor Gutierrez Santiago, 13 Jose Maria Motos Martin

 

Serbia: 1 Gojko Pijetlovic, 2 Dusan Mandic, 3 Viktor Rasovic, 4 Sava Randjelovic, 5 Milos Cuk, 6 Dusko Pijetlovic, 7 Nemanja Ubovic, 8 Milan Aleksic, 9 Nikola Jaksic, 10 Filip Filipovic, 11 Andrija Prlainovic, 12 Stefan Mitrovic, 13 Branislav Mitrovic

 

Greece: 1 Konstantinos Flegkas, 2 Konstantinos Genidounias, 3 Evangelos Ioannis Delakas, 4 Georgios Dervisis, 5 Ioannis Fountoulis, 6 Marios Kapotsis, 7 Kyriakos Pontikeas, 8 Stylianos Argyropoulos Kanakakis, 9 Konstantinos Mourikis, 10 Christodoulos Kolomvos, 11 Alexandros Gounas, 12 Angelos Vlachopoulos, 13 Emmanouil Zerdevas

 

Republic of South Africa: 1 Julian Lewis, 2 Etienne Le Roux, 3 Devon Card, 4 Nardus Badenhorst, 5 Chris Brown, 6 Jon Marc de Carvalho, 7 Lood Rabie, 8 Nicholas Rodda, 9 Dean Whyte, 10 Pierre Le Roux, 11 Nicholas Molyneux, 12 Roarke Olver, 13 Themba Mthembu

 

Group D:

 

United States: 1 McQuin Baron, 2 Jonathan Masashi Hooper, 3 Nick Carniglia, 4 Alex Obert, 5 Ben Hallock, 6 Luca Cupido, 7 Thomas Dunstan, 8 Marko Joseph Vavic, 9 Alex Bowen, 10 Chancellor Jobe Ramirez, 11 Alex Roelse, 12 Maxwell Bruce Irving, 13 Drew Holland

 

Japan: 1 Katsuyuki Tanamura, 2 Seiya Adachi, 3 Shuma Kawamoto, 4 Mitsuaki Shiga, 5 Takuma Yoshida, 6 Atsuto Iida, 7 Yusuke Shimizu, 8 Mitsuru Takata, 9 Atsushi Arai, 10 Kohei Inaba, 11 Keigo Okawa, 12 Kenta Araki, 13 Tomoyoshi Fukushima

 

Croatia: 1 Marko Bijac, 2 Marko Macan, 3 Loren Fatovic, 4 Luka Loncar, 5 Maro Jokovic, 6 Ivan Buljubasic, 7 Ante Vukicevic, 8 Andro Buslje, 9 Sandro Sukno, 10 Ivan Krapic, 11 Andelo Setka, 12 Javier Garcia Gadea, 13 Ivan Marcelic

 

Russia: 1 Vitaly Statsenko, 2 Nikolay Lazarev, 3 Egor Vasilyev, 4 Nikita Dereviankin, 5 Alexey Bugaychuk, 6 Artem Ashaev, 7 Daniil Merjulov, 8 Ivan Nagaev, 9 Ivan Suchkov, 10 Dmitrii Kholod, 11 Sergey Lisunov, 12 Roman Shepelev, 13 Victor Ivanov

 

 

Iz priloženog vidimo da je Sandro Sukno u sastavu, iako vjerojatno ostaje mogućnost da se do tehničkog sastanka zbog ozljeda mijenjaju igrači. Za danas je bila najavljen zadnji pregled kapetana i najboljeg igrača i donošenje eventualne odluke, ali www.hvs.hr ne donosi nikakvu vijest o tome.

 

U odnosu na OI prošle godine Hrvatske je bez Pavića, Burića, Bukića i Petkovića koji je jedini bio na pripremama od navedenih. Umjesto njih tu su Marcelić, povratnik u reprezentaciju Buljubašić, Fatović i Vukičević.

Posljednja izmjena Utorak, 11 Srpnja 2017 17:22
 

Komentari

Morate biti prijavljeni za slanje komentara i odgovora.
Radim....
Poslano
Nije uspjelo