Početna Pogled s desna
[HRVATSKI KUP] Final4 u Zagrebu PDF Ispis
(3 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Subota, 16 Prosinca 2017 12:18

Danas i sutra igra se final4 kupa Hrvatske u vaterpolu. Domaćin je HAVK Mladost, bazen na Savi u Zagrebu. Nastupa Jug Croatia osiguranje i tri splitska kluba, Mornar Brodospas, Jadran i OVK POŠK.

Posljednja izmjena Subota, 16 Prosinca 2017 12:29
Opširnije...

Barceloneti bod u Gružu PDF Ispis
(4 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Nedjelja, 10 Prosinca 2017 02:52

Gol Fatovića - izvor dulist.hr

Jug i Barceloneta podijelili su bodove u utakmici u kojoj je Jug nakon 12 minuta imao 7:2. Katalonci su tada proigrali i na kraju su imali zadnji napad za pobjedu, ali su bili zadovolji s 9:9. Publika je jakim pljeskom pozdravila Vrlića i Perronea i kad se slegne dojam propuštenih +5, moći će biti zadovoljna i utakmicom i igrom Juga u globalu.

Posljednja izmjena Nedjelja, 10 Prosinca 2017 03:49

[LIGA PRVAKA] Najava 4. kola PDF Ispis
Petak, 08 Prosinca 2017 23:36

Već večeras odigrana je prva utakmica 4. kola Lige prvaka; u Bukureštu je gostovao Jadran. Preostalih 7 utakmica na rasporedu je sutra uz veliki derbi Szolnoka i Recca, gostovanje Barcelonete u Gružu, te još dvije jako zanimljive utakmice u grupi A.

Posljednja izmjena Petak, 08 Prosinca 2017 23:54

[PRESS] Perrone i Vrlić opet u Gružu PDF Ispis
Četvrtak, 07 Prosinca 2017 23:03

izvor: dulist.hr

Jutros je na gruškom bazenu održana presica povodom gostovanja Barcelonete u četvrtom kolu Lige prvaka. Ne samo da ćemo uživati u iznimnoj kvaliteti vaterpola u ovoj utakmici, nego će i dubrovačka publika biti u prilici pozdraviti Perronea i Vrlića koji se nakon dvije velike sezone, bar na kratko, vraćaju u Gruž.

Posljednja izmjena Četvrtak, 07 Prosinca 2017 23:14

Jugu 3 boda iz Hannovera PDF Ispis
(6 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Četvrtak, 30 Studenog 2017 01:46

Jug je uvjerljivo, 13:6 pobijedio u Hannoveru i došao do prve gostujuće i druge ukupno pobjede ove sezone u Ligi prvaka. Utakmica je krenula s mnoštvom golova, ali kasnije je Jug dozvoljavao po jedan gol u prosjeku svakih 9 minuta i utakmica je stalno bila pod kontrolom.

Posljednja izmjena Četvrtak, 30 Studenog 2017 01:46