[LIGA PRVAKA 2020] Najava 5. kola grupe B PDF Ispis
(2 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Srijeda, 20 Studenog 2019 02:02

glasajte za igra─Źa godine na: Total player 2019

Grupa B nudi zanimljivije utakmice u ovom 5.kolu, branitelj naslova Ferencvaros gostuje kod Pro Recca dok u Zagreb sti┼że Waspo Hannover. Zanimljivo i da se sve 4 utakmice igraju u 20.30

Opširnije...

[LIGA PRVAKA 2020] Rusi se utopili u Gru┼żu PDF Ispis
(4 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Srijeda, 20 Studenog 2019 00:10

Jug je pobjedio Sintez 18:10, ali taj rezultat dovoljno ne do─Źarava ┼íto se dogilo ve─Źeras u Gru┼żu. Puno bolji zaklju─Źak se mo┼że izvu─çi iz podatka da je nakon 10 minuta igre bilo 9:0 od ─Źega je daleko najudaljeniji gol pao iz peterca.

Posljednja izmjena Srijeda, 20 Studenog 2019 00:36

[LIGA PRVAKA 2020] Najava 5. kola grupe A PDF Ispis
(3 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Ponedjeljak, 18 Studenog 2019 22:34

NBA ritam utakmica, samo bez gostuju─çih turneja i putovanja u mom─Źadskim avionima. To je ovogodi┼ínja vaterpolska sezona pa nas tako o─Źekuje ve─ç 5. kolo Lige prvaka u kojem Jug do─Źekuju Sintez, Jadran gostuje u Szolnoku, a dan kasnije Mladosti sti┼że Hannover.

U prva 4 kola grupe A Olympiacos je na maksimalnih 12 bodova, Jug i Barceloneta imaju 9, a trenuta─Źno posljednje, ─Źetvrto mjesto, koje vodi na zavr┼íni turnir dr┼żi Szolnoki sa 6 bodova. I ostale ekipe su se trgnule i osvojile bodove, tako da ─çe i dalje biti dosta zanimljivo.

[RVL] Jug Mladost 14:10 PDF Ispis
(5 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Ponedjeljak, 18 Studenog 2019 02:21

Jug je sa 4 razlike pobjedio Mladost u prvom ovosezonskom susretu i stekao prednost u borbi za doma─çinstvo Final4-a regionale lige. Bez mladosta┼íkih kontri, s puno osobnih pogre┼íaka (32), kao i krivih suda─Źkih odluka. Utakmica je rije┼íena to─Źno 4 minute prije kraja kada je Xavi probio Marceli─ça na zonu s vanjske pozicije.

Jug i Mladost prvi put ove sezone - tre─çi dio PDF Ispis
Petak, 15 Studenog 2019 01:10

Uz utakmicu OSC-a i Ferencvarosa, Jug i Mladost igraju trenutno najja─Źi nacionalni derbi. Gru┼ż u 19.00 uz izravan prijenos na ArenaSportu. Osam hrvatskih reprezentativaca, dva ruska, po jedan gr─Źki, ameri─Źki i rumunjski. A plus je tu i najkarizmati─Źniji od svih, Obradovi─ç.